Ваша безпека


Дезінфекція і стерилізація в салоні краси - взаємопов'язані та важливі процедури.

Інструменти, якими щодня користуються співробітники салонів, можуть бути провідниками величезної кількості бактерій, грибів і вірусів.

Наприклад, гребінець, що не пройшла дезінфекцію, може стати джерелом поширення паразитарних або шкірних захворювань.

А через погано оброблені щітки або манікюрні|педикюрні інструменти, в організм здоровгої клієнта можуть потрапити віруси імунодефіциту людини, гепатит, вірус герпесу, сифліс, грибокова інфекція шкіри, кокова інфекція, педикулез.

Всі співробітники студії краси «French Style» свідомі і порядні, відповідально дотримуються правил, які можуть забезпечити як їх власну безпеку, так і безпеку клієнтів.

Ми використовуємо тільки якісні і схвалені відповідними інстанціями засоби дезінфекції та стерилізації. Використовуємо їх відповідно до інструкції, вибираючи концентрацію в залежності від об’єкту та засоби знезараження.

Прибирання робочого місця проводиться після кожного клієнта.

Дезінфекція перукарського інструменту


Гребінці, щітки, ножиці для стрижки волосся після використання наші майстри промивають з рідким милом в проточній воді, очищають чистою щіткою від видимих забруднень і тільки потім проводять дезінфекцію при повному зануренні або розпорошивши розчин дезинфектора по поверхні інструменту з витримкою мінімум 15 хвилин.

Знімні ножі перукарень машинок також дезінфікуються після обслуговування кожного клієнта, при цьому незнімна металева частина машинок механічно очищається від волосся і двічі протирається серветкою з дезрозчином.

Після дезінфекції інструменти зберігаються в умовах, що виключають їх вторинне зараження (УФ - стерилізатор).

Перед будь-процедурою наші майстри обробляють свої руки антисептиками.

Дезинфекція та Стерилізація інструменту для манікюру та педикюру.

При манікюрі та педикюрі також обробляють шкіру клієнта.

Сучасні шкірні антисептики, що випускаються у вигляді спрею або гелю, мають пролонгованим ефектом і захищають від безлічі бактерій, патогенних грибів і вірусів.

Всі інструменти піддаються дезінфекції та стерилізації.

За рахунок грамотної експлуатації апаратів для стерилізації досягається 100-відсоткове знищення всіх бактерій з поверхонь інструментів.

Існують єдині правила обробки інструментів після застосування, підтверджені лабораторними дослідженнями і зафіксовані в нормах ГОСТ, які використовують майстри студії краси «French Style».

Чотири етапи дезінфекції та стерилізації:

Дезинфекція


Інструмент та фрези очищуютьсяя в ультразвуковій ванні.

Після чого замочуються в хірургічному розчинв Лізоформ 3000 на 20 хв.

Лізоформін 3000 - це універсальний комбінований альдегідний засіб для для знезараження інструментів (дезінфекція + передстерилізаційне очищення + стерилізація, дезінфекція високого рівня), в тому числі ендоскопів. Має бактерицидну, туберкулоцидну, віруліцидні, фунгіцидною, спороцидно дію.

Обовязково на контейнері є стікер, де маэ бути дата залитого розчину

Очищення


Після того, як інструмент продезінфікований, майстер промиває його під ПРОТОЧНОЮ холодною водою.

Стерилізація


Після того, як інструмент повністю висихає, майстер упаковує інструмент в спеціальні крафт-пакет і завантажує в сухожарову шафу.

Інструмент стерелізується при 200 ° С 120 хвилин, про свідчить індикатор на крафт-пакеты, на якому міняється колір.

Збергання інстументів

Зберігають інструменти в УФ-стерелізаторах та в крафт-пакетах.

Також, майстри манікюрного сервісу нашої студії використовують одноразові пилочки та бафи, тому що Ваша безпека для нас пріоритет.

Ми цінуємо своїх клієнтів і гарантуємо Вашу безпеку, так як ми дорожимо своєю репутацією.